MUDr. Daniel Furmánek

Nabízíme široké spektrum výkonů estetické chirurgie od zvětšovacích, modelačních nebo redukčních operací prsou, abdominoplastiky, operace očních víček až po odstraňování drobných kožních útvarů.

zobrazit více...

Nemocnice Třinec

Naše pracoviště se nachází v prostorách nemocnice Třinec. K dispozici jsou laboratorní vyšetření, konziliární služby, intenzivní i anesteziologicko-resuscitační péče nonstop.

zobrazit více...

Odborný tým lékařů

O naše pacienty pečuje odborně erudovaný tým lékařů a sester s podporou kompletního vybavení nemocnice od předoperačního vyšetření přes vlastní zákrok až k pooperační péči.

zobrazit více...

Poliklinika Kopřivnice

Ambulance plastické chirurgie na poliklinice v Kopřivnici nabízí konzultace, vyšetření a zákroky nevyžadující hospitalizaci.

zobrazit více...

Plastická chirurgie MUDr. Daniela Furmánka


Naše pracoviště nabízí široké spektrum výkonů estetické chirurgie, které se provádí v prostorách Nemocnice Třinec. O naše pacienty pečuje odborně erudovaný tým lékařů a sester s podporou kompletního vybavení nemocnice od předoperačního vyšetření přes vlastní zákrok až k pooperační péči. Lékařská péče je zajištěna trvale, k dispozici jsou laboratorní vyšetření, konziliární služby, intenzivní i anesteziologicko-resuscitační péče 24 hodin denně.

Provádíme tyto estetické plastické operace:

  • zvětšovací operace prsou - augmentace
  • zmenšovací a modelační operace prsou
  • operace převislého břicha - abdominoplastika
  • operace převislých horních a dolních víček - blefaroplastika
  • odstraňování drobných kožních útvarů a korekce jizev

Poskytujeme vysoce profesionální, individuální a diskrétní přístup.
 
zpět nahoru domů tisk doporučit

Všechna práva vyhrazena © 2011 Daniel Furmánek  |  realizace nextWEB  |  admin